Droplr

Dosya Paylaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.2 MB
  • Version 4.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Droplr, LLC
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda yer alan dosyalarınızı farklı cihazlar ile paylaşmanıza olanak sağlayan, çapraz platform desteğine sahip bir dosya paylaşım uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda yer alan dosyalarınızı farklı cihazlar ile paylaşmanıza olanak sağlayan, çapraz platform desteğine sahip bir dosya paylaşım uygulamasıdır.

Hiç bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz Droplr sayesinde bilgisayarınızda yer alan dosya, doküman, fotoğraf, notlar ve bağlantılarınızı bir kaç saniyede diğer cihazlar ile paylaşabilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile gelen yazılım kolay kullanıma sahip. Yazılımı ilk açtığınızda ekranınıza yazılımın özel ikonu geliyor. Sizde dosyaları bu bölüme sürükleyerek upload edebiliyorsunuz. Daha sonra bu bölümden yüklemiş olduğunuz dosyaların linklerini kopyalayarak paylaşmak istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kişiler bu linklere tıklayarak yüklemiş olduğunuz dosyaları indirebilirler.

Sıklıkla dosya paylaşımı yapmak durumundaysanız Droplr uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
Droplr indir
DİĞER SÜRÜMLER